ארגונים שמשקיעים במשפחות העובדים – טיפים להפקת אירוע שמתאים לכולם.
ארגונים שמשקיעים במשפחות העובדים – טיפים להפקת אירוע שמתאים לכולם.

ארגונים שמשקיעים במשפחות העובדים – טיפים להפקת אירוע שמתאים לכולם.

בחברות וארגונים רבים ברחבי הארץ הבינו שכשהמשפחה של העובד מרוצה, כולם מרוצים. ואכן, אחרי עשרות שנים במהלכם כוונו את אירועי החברה וימי הגיבוש למיניהם לעובדים בלבד, לאחרונה השתנתה המגמה וכיוון החשיבה הורחב למשפחת העובד כולו. כיצד תוכלו להפיק אירוע נפלא שבו גם בן או בת הזוג של העובד/ת שלכם ייהנו, כמו גם הילדים שמגיעים איתם? הנה כמה טיפים מועילים במיוחד.

 

ילדים זה שמחה! כשהם לא משועממים...

לא בטוח שעובדים רבים יביאו את ילדיהם לאירוע החברה, בטח אם הוא מתקיים בשעות הערב. ועדיין, בשביל אלו מעובדיכם שלא יכולים להיפרד מילדיהם (או אלו שלא מצאו בייביסיטר), חשוב מאוד לייצר לילדים עניין. כי ילד משועמם, הוא ילד שעלול לחרב להוריו את ההנאה... פינות יצירה, חדרי משחק, שולחנות משחק, אזורי צפייה, אטרקציות אינטראקטיביות או ברוח צילומי השטות והרשתות החברתיות – כל אלו יתקבלו בברכה גדולה.

 

כששני המינים מרוצים...

אירועים רבים נכשלים בשל העובדה שרק אחד משני המינים מוצאים את מקור הנאתם. הרצאה בנושא זוגיות ותקשורת? נו באמת, הגברים רק יחפשו מקום לברוח. אזור משחקים הכולל סנוקר, הוקי אוויר, טניס שולחן וכדומה? רוב הנשים יעדיפו פינת עיסוי טובה. לכן, כשאתם מכוונים לאירוע משפחתי ולא אירוע לעובדים בלבד, אתם חייבים לכוון לשני המינים ולמצוא אלמנטים שמעניינים את אלו ואלו. זכרו – בדיוק כשם שאדם שלא נהנה מביקור מסעדה יספר ל-200 אנשים ומי שנהנה יספר ל-20, כך גם באירועי חברה. ההשפעה של המשועממים חזקה יותר. אז תעשו הכול כדי למנוע אותה...

 

בין הנפרד לצמוד

עוד אבן נגף בדרך להצלחת ההפקה לכל המשפחה טמון במציאת הנתיב הנכון שבין LINE UP שכולל פעילויות שמחייבות את הזוגות או המשפחות "להידבק" יחד, לבין לוח זמנים בו העובד ימצא את עצמו נהנה עם חבריו למשרד, והאישה תמצא את עצמה לבד (או להיפך)... אז מה עושים? משלבים! קצת פעילות לעובדים בלבד, קצת פעילות משפחתית, קצת זמן חופשי - כך יוצרים הרבה הנאה לכוווולם.

 

הפקה רצינית, מקצועית ומושקעת

על מנת לעמוד היטב בכל הקריטריונים שלעיל, חשוב להבין שהבסיס לאירוע מוצלח הוא הפקה מושקעת. לא חייבים להוציא עבור כך את כל התקציב השנתי, אבל בטח שלא לזלזל באינטליגנציה של האורחים שלכם. כיום, כל אחד מרגיש מתי השקיעו בו באהבה ומתי ניסו רק לצאת לידי חובה. אז הקפידו על מקום נעים ומעוצב לאירוח, קייטרינג איכותי ומגוון, פעילות מהנה ומקורית לאורך הערב, ואם החלטתם להביא אומן אורח, שיהיה מישהו שכולם מכירים ואוהבים.

 

ואם היה לכם ספק, אז לא – אתם לא אמורים להפיק את האירוע בכוחות עצמכם. עוד כמה אלפי שקלים לחברת הפקות ואתם מסודרים. שיהיה בהצלחה!

 

מבית אינטרנט פולפאוור חברה לבניית אתרים מבית אינטרנט פולפאוור עיצוב: מנטבר הפקות